Київ, Крутий спуск, 6/2
Подивитися на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
ВС - вихідний

Коли потрібна ювелірна точність та скрупульозна акуратність дій стоматолога, у клініці Євродент проводиться лікування зубів під мікроскопом.

Відмінність «мікроскопного» лікування від «безмікроскопного»

Відмінність одного методу лікування зубів від іншого криється у назві. У першому випадку застосовується стоматологічний мікроскоп, який збільшує ділянку дії у 20 разів. При звичайній стоматологічній процедурі лікар керується знімком зуба, власним досвідом, тактильними відчуттями, озброюється стоматологічним дзеркалом та знайомими багатьом відвідувачам стоматологічних кабінетів інструментами. Якщо розглядати особливості процедури в деталях, то вони такі.

  • Стоматолог бачить кожен мікрон ушкоджених тканин зуба і працює з ними, не торкаючись здорових.
  • На робочу ділянку спрямоване фокусне світло.
  • Пацієнт не сидить у кріслі, а лежить, зручно влаштувавши голову на подушечку.
  • Лікар сидить ззаду, а не нахиляється над клієнтом, як під час звичайного прийому.
  • «Рука» з лінзою мікроскопа знаходиться в 25 см над пацієнтом. Це зручно і з психологічної точки зору, поскільки віддаленість від стоматолога дозволяє почуватися більш спокійно. Якщо є дентофобія, лікування зубів з мікроскопом нівелює страхи.

Ситуації, в яких стоматолог застосовує мікроскоп

Ґрунтуючись на даних комп'ютерної томографії, стоматолог проводить маніпуляції, безперервно дивлячись в окуляр мікроскопа. Зображення передається на монітор, за яким слідкує асистент і подає по мірі необхідності матеріали або інструменти.

Діагностика

Пацієнт скаржиться на дискомфорт чи біль. Однак ані знімок, ані огляд з допомогою стоматологічного дзеркала не показують причину болю.

Мікроскоп точно визначить кальцифікати, мікротріщини або переломи в зубах та інші причини нездужання. Показавши карієс на ранній стадії, може запобігти його подальшому розвитку.

Реставрація зубів

Мікротріщини, які виникли на емалі, стануть причиною сколів, тріщин.

Реставрація зуба із застосуванням мікроскопа дає можливість досягти високої естетики та якості, що допоможе уникнути в майбутньому кардинального втручання.

Лікування каналів зуба під мікроскопом

Основне призначення мікроскопа в стоматології – це все-таки лікування кореневих каналів.

Діаметр канала не досягає і міліметра. Мікроскоп візуально збільшує його в 20 разів – до 2 см, показує вхід у канал. При лікуванні з допомогою мікроскопа огляд не загороджує рука стоматолога.

Будова каналів складна, у них є численні відгалуження. Завдяки мікроскопу стають доступними огляду, діагностиці та лікуванню не тільки видимі канали, а й вигнуті, які важко визначити, додаткові, досліджується хід каналів.

Іноді необхідно розпломбувати канал, щоб прочистити, продезінфікувати його і провести повторне лікування навіть крізь металокерамічну коронку. Застосування мікроскопа дозволяє врятувати зуб, тоді як без нього було би показано тільки видалення.

Дуже ефективне лікування коренів зубів під мікроскопом у випадку перелікування.

Видаляються залишки пломбувального матеріалу, не пошкоджуючи здорові тканини зубного кореня.

Цей метод ефективний і при обслуговуванні підлітків. У випадку, коли лікування карієсу виявилось неефективним, єдиний можливий варіант порятунку зуба – це лікування коренів під мікроскопом. Корені зубів у підлітків повністю не сформовані, що утруднює процес лікування. Чужорідні мікроорганізми інфікують кореневий канал, спричиняючи ураження зуба. Використовуючи мікроскоп, лікар закриває несформовану верхівку зуба спеціальним матеріалом, роблячи його непроникним для бактерій.

Часто до нас звертаються пацієнти, у яких в кореневих каналах знаходяться шматки зламаних інструментів. Для виправлення ситуації, щоб врятувати зуб, необхідно вилучити уламок інструмента для відновлення прохідності каналу і подальшого його лікування. Адже для запалення кісткової тканини достатньо чужорідного тіла розміром з десяту частку міліметра. Завдяки мікроскопу наші можливості зі збереження зубів значно розширились. Ми рятуємо зуби, «засуджені» до видалення.

Профілактичні заходи

Ми практикуємо обстеження ясен, коренів зубів з метою профілактики. З допомогою мікроскопа стає можливим заздалегідь виявити ознаки захворювання і вчасно їх усунути, проводячи професійну гігієну ротової порожнини.

Техніка, яка використовується в клініці Євродент

Стоматологи клініки Євродент застосовують сучасні дентальні мікроскопи з 20-кратним збільшенням. У мікроскоп вбудований світильник. Він дає фокусне світло безпосередньо на ділянку дії. Висококваліфікований асистент слідкує за ходом операції та вчасно подає інструменти й матеріали мікроскопісту.

Ендоскопічне лікування зубів з мікроскопом – гарантія того, що зуб буде пролікований повністю й жоден дефект, вразливе місце не будуть пропущені.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 [1 Vote]

Вартість лікування зубів під мікроскопом

Процедура Ціна
1-кореневий зуб від 8220 грн
2-кореневий зуб від 9310 грн
3-кореневий зуб від 11525 грн
Записатися на прийом

Надішліть заявку і ми зв'яжемось з вами
протягом 30 хвилин

Київ, Крутий спуск, 6/2
подивитись на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
Нд - вихідний

Запишіться на прийом зараз і
отримайте 5% знижку
на терапевтичне лікування

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

Вкажіть, будь ласка, свій номер в такому форматі:
+38 050 123 45 67

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

(*)
Введен перезагрузите страницу и попробуйте ещё раз!

Ми знаходимося в центрі Києва

Київ, Крутий спуск, 6/2
(Бессарабська площа)

2018 @ eurodent.ua