Київ, Крутий спуск, 6/2
Подивитися на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
ВС - вихідний

A-PRF-терапія в стоматології ЄВРОДЕНТ

У стоматологічній практиці, після різних хірургічних втручань (видалення зубів, операція синус-ліфтинг, імплантація, лікування пародонтиту), у пацієнтів можуть виникати неприємні відчуття або ускладнення, що супроводжуються болем, набряком, запаленням, спадом кістки в місці видаленого зуба і т.д.

Вчені-медики докладають величезних зусиль, щоб підвищити ефективність проведених операцій і позбавити пацієнтів ускладнень у післяопераційному періоді.

Доктор J.Choukraun, працюючи в цьому напрямку, домігся видатних успіхів. Остання розробка доктора J.Choukraun і співавторів - отримання A-PRF (Advanced Platelet-reach fibrin – інноваційний фібрин, збагачений тромбоцитами) і застосування його в щелепно-лицьовій хірургії. Для приготування A- PRF використовується невелика кількість крові пацієнта, взятої з вени. Суть методу полягає в тому, що кров після забору з вени (без додавання антикоагулянта) негайно піддають підготовці в спеціально розробленій для цього центрифузі. При центрифугуванні відбувається природний процес коагуляції крові, що супроводжується активацією тромбоцитів. Останні при цьому вивільняють фактори росту. Максимальне вивільнення факторів росту відбувається протягом години. Після цього тромбоцити продовжують синтезувати додаткову кількість факторів росту ще приблизно 8 днів. Процес коагуляції крові дозволяє легко виділити згусток фібрину, що містить лейкоцити, збагачений тромбоцитами – A- PRF, в якому фібрин знаходиться у вигляді сітки високої щільності. Якщо цей згусток «віджати», то можна отримати щільну фібринову мембрану або фібринові «корки», які успішно використовуються в пластичній хірургії.

PRF – матеріал, який виходить з власної крові пацієнта

При великих дефектах кістки A-PRF стимулює відновлення кісткової тканини. При таких операціях його можна застосовувати як самостійно, так і з додаванням препаратів штучної кістки.

При застосуванні A-PRF- терапії у всіх пацієнтів, у післяопераційному періоді, відзначається значне зменшення або відсутність болю, набряків, запалення та інших ускладнень. Загоєння і відновлення функції відбувається набагато швидше!

PRF – згусток фібрину, збагачений тромбоцитами

Великою перевагою цієї методики є відсутність будь-яких сторонніх хімічних речовин, які могли б спровокувати алергічну реакцію, тому що для приготування A-PRF використовується тільки власна кров пацієнта.

Показання до застосування A-PRF::

 • При видаленні зубів для збереження висоти, обсягу і форми кістки.
 • Кістково-пластичні операції в ділянці об'ємних дефектів:
  • Синус-ліфтинг
  • Нарощування альвеолярного гребеня
  • Розщеплення альвеолярного гребеня
 • Для прискорення загоєння м'яких тканин
 • При встановленні імплантатів
 • При лікуванні пародонтиту

Platelet-reach fibrin - фібрин, збагачений тромбоцитами

A-PRF-терапія і фактори росту сьогодні є частиною нової біотехнології, ефективність якої вже доведена. Точне розуміння цієї технології та правильне її використання на благо пацієнтів, які довіряють в наші руки своє здоров'я, є основним завданням нашої клініки.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]
Записатися на прийом

Надішліть заявку і ми зв'яжемось з вами
протягом 30 хвилин

Київ, Крутий спуск, 6/2
подивитись на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
Нд - вихідний

Запишіться на прийом зараз і
отримайте 5% знижку
на терапевтичне лікування

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

Вкажіть, будь ласка, свій номер в такому форматі:
+38 050 123 45 67

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

(*)
Введен перезагрузите страницу и попробуйте ещё раз!

Ми знаходимося в центрі Києва

Київ, Крутий спуск, 6/2
(Бессарабська площа)

2018 @ eurodent.ua