Київ, Крутий спуск, 6/2
Подивитися на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
ВС - вихідний

Що таке пародонт і пародонтит

Пародонт – складний морфофункціональний комплекс тканин, який становить опорний апарат зуба. Пародонт включає в себе: ясна, альвеолярну кістку, періодонт, цемент кореня зуба (мікрошар, що вкриває корінь).

Пародонтит – запальне захворювання тканин пародонту, що виникає при потраплянні інфекції в середовище пародонту. Пародонтит досить популярне захворювання, що вимагає своєчасного лікування. Нехтування симптомами пародонтиту може призвести до руйнування зв'язки кореня зуба з кісткою і зрештою стати причиною втрати зуба.

Причини виникнення і симптоми пародонтиту

Найбільш поширеною причиною виникнення пародонтиту є недостатня гігієна порожнини рота (нерегулярна або неякісна чистка зубів, нехтування зубною ниткою і тд.). Внаслідок недостатнього догляду за порожниною рота на зубах накопичується наліт, що призводить до розвитку запальних процесів на яснах (гінгівіт). У разі несвоєчасного лікування гінгівіту він може перерости в більш серйозне захворювання – пародонтит.

Дуже часто ми не помічаємо перші симптоми розвитку захворювання, списуючи їх на тимчасове вплив зовнішніх чинників, але саме в цей момент захворювання проникає все глибше в тканини і погіршує ситуацію. На ранній стадії, коли відбувається первинний запальний процес, мікроби долають свій перший бар'єр – зубоясенні з'єднання, переходячи в періодонт і альвеолярну кістку. В результаті цього формуються пародонтальні кишені, в яких мікроби стають надійно схованими від зовнішнього впливу, вони активно розмножуються, виробляючи ферменти і токсини, які в свою чергу проникають у підлеглі структури, викликаючи їх руйнування, при цьому порушується стійкість зуба. На цій стадії розвитку захворювання відбувається особливо швидко, бо при жуванні зуб розхитується ще більше, поширюючи мікробні скупчення набагато швидше. Результатом ланцюжка всіх цих процесів виникає пародонтит.

Вам неодмінно треба звернутися до пародонтолога, якщо ви виявили такі симптоми пародонтиту:

  • почервоніння, набряк і кровоточивість ясен;
  • підвищена чутливість ясен;
  • утворення зубоясенних кишень;
  • розхитування зубів;
  • помітні зубні відкладення;
  • гнійні виділення між зубами і яснами;
  • неприємний запах з рота і порушення смакових відчуттів.

Як виглядає пародонтит

Лікування захворювань пародонту Апаратом Vector

Vector - це ультразвуковий апарат, який використовують у стоматології для видалення зубних відкладень, полірування кореня зуба у процесі комплексного лікування захворювань пародонту.

Vector-терапія відноситься до консервативних методів лікування захворювання ясен. Процедура триває не більше однієї години і в більшості випадків не вимагає місцевого знеболення.

Під час процедури видаляються м'які і тверді зубні відкладення («зубний камінь»), що знаходяться під яснами. Дуже важливо ретельно видалити з-під ясен всі відкладення, бо «зубний камінь», який залишився, буде продовжувати подразнювати й інфікувати навколишні тканини і ми не отримаємо бажаного результату.

Також апарат Vector у зубоясенній кишені, за допомогою ультразвукових хвиль, руйнує біоплівку зі шкідливими бактеріями і токсичними продуктами їхньої життєдіяльності, вимиває їх з кишень. При цьому також відбувається полірування кореня зуба, що теж дуже важливо для профілактики і лікування пародонтиту. На добре відполірованому корені набагато повільніше накопичуються зубні відкладення. Видалити «зубний камінь» з-під ясен і відполірувати корінь зуба в зубоясенній кишені можливо тільки за допомогою апарата Vector. Після такої обробки усувається запалення, відновлюється нормальний кровообіг у тканинах пародонту, тим самим створюються умови для регенерації, ясна набувають здорового відтінку, також усувається неприємний запах з рота і знижується рівень рухливості зубів.

Регулярна Vector-терапія значно уповільнює процес розвитку пародонтиту та допомагає стабілізувати і продовжити стадію ремісії у тканинах пародонту!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]
Записатися на прийом

Надішліть заявку і ми зв'яжемось з вами
протягом 30 хвилин

Київ, Крутий спуск, 6/2
подивитись на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
Нд - вихідний

Запишіться на прийом зараз і
отримайте 5% знижку
на терапевтичне лікування

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

Вкажіть, будь ласка, свій номер в такому форматі:
+38 050 123 45 67

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

(*)
Введен перезагрузите страницу и попробуйте ещё раз!

Ми знаходимося в центрі Києва

Київ, Крутий спуск, 6/2
(Бессарабська площа)

2018 @ eurodent.ua