Київ, Крутий спуск, 6/2
Подивитися на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
ВС - вихідний

Рівні від природи зуби, білосніжна емаль, на жаль, не вічні. Звичка лузати насіння, розгризати горіхи, навіть відкусувати від цілого яблука, не кажучи вже про неправильне харчування, а також механічне тертя, травми, шкідливі звички призводять до зміни відтінка зубної емалі, появи сколів, тріщин. Зовнішній вигляд зубного ряду страждає, людина відчуває дискомфорт.

Стоматологи клініки Євродент пропонують скористатися послугою «Встановлення вінірів». З цими найтоншими мікропротезами у вас буде голлівудська посмішка. Звичайно, якщо процедура виконана професійно і якісно, а це ми гарантуємо.

Встановлення вінірів у Києві в стоматології Євродент

Зубні вініри – керамічні пластинки товщиною від 0,3 мм до 0,5 мм. Незважаючи на товщину, вони міцні та довговічні. Встановлюються на зовнішню поверхню бічних та передніх зубів, перекриваючи їх дефект.

Напівпрозорий матеріал зливається з кольором зуба, а текстуру вінірів не відрізнити від фактури справжніх зубів. При цьому за твердістю не поступаються їм.

Показання і протипоказання до встановлення вінірів

Вініри на зуби не потребують хірургічного втручання. Їхнє встановлення не пов'язане с болем і тривалим звиканням. При цьому сам спосіб встановлення мікропротеза для пацієнта комфортний, хоч і є високотехнологічним процесом.

В яких випадках ми рекомендуємо встановлювати накладки?

 • У зубному ряду є відколок, тріщинка чи щербинка.
 • Порушення форми зубів.
 • Між зубами утворилась щілина.
 • З віком зубний ряд стерся.
 • Розвинулась ерозія твердих тканин зуба.
 • Не влаштовує або змінився відтінок емалі.
 • Змінилася структура зубних тканин.

Перевага цього виду мікропротезування в тому, що поверхня зуба піддається мінімальній обробці, вона обточується лише для більш щільного прилягання пластинки.

Встановлення вінірів необхідне. У пошкодженому зубі розвивається карієс, ерозія, збільшується тріщина, відкол. Існує ризик втратити зуб зовсім. А пластина захищає його від руйнування.

Основна умова встановлення мікропротеза – наявність рідного зуба зі збереженим нервом. Депульпований зуб згодом ускладнює його фторування, ремінералізацію під мікропротезом, оскільки нерв забезпечує живлення твердих зубних тканин необхідними для життєдіяльності речовинами.

Друга умова – пацієнт повинен бути повнолітнім. До 18 років зубна кісткова тканина закінчує процес формування. З цього віку вініри вже будуть щільно прилягати до поверхні зуба, не ризикуючи зміститися чи відшаруватися.

Види вінірів

Вініри виготовляють з різних матеріалів. Вони впливають на термін служби та вартість вінірів. І процес виготовлення у них різний.

Композитні

Існує методика прямих вінірів. Вони виготовляються з високоестетичних фотополімерних матеріалів. Це композитний матеріал, який має цілу низку переваг.

 • Терміни. Такі вініри виготовляються стоматологом безпосередньо в кабінеті за один візит.
 • Лабораторія. В її послугах немає необхідності. Це впливає і на терміни, і на ціну мікропротеза.
 • Споживчі параметри: накладки еластичні, а їхній відтінок і форму лікар може відкоригувати під час першого візиту пацієнта.
 • Надійність. Відмінно зарекомендували себе в експлуатації.

Композитні вініри встановлюють і на передні, і на жувальні зуби, реставруючи один-два елементи зубного ряду. Їхня перевага в мінімальній обробці емалі, невисокій вартості й малим терміном виготовлення. Період експлуатації залежить від того, як проводиться гігієна ротової порожнини – звичайно 7-10 років.

Керамічні

Існує методика непрямих вінірів, коли для їх виготовлення необхідна лабораторія.

Склокераміка або стоматологічний фарфор – матеріал довговічний. Можна підібрати відтінок, максимально наближений до кольору емалі здорових зубів. Напівпрозора структура має натуральний вигляд, зрештою навіть зблизька пластинка виглядає натурально.

Перевага матеріалу – його міцність, тому ми встановлюємо вініри і на передні зуби, навіть на бічні.

Керамічні накладки можна встановлювати і на здорові зуби зі сколом або тріщиною, і на депульповані чи пошкоджені.

У них є декілька нюансів:

 • Потрібно зняти мікроскопічний шар емалі. Робиться це для більш щільного прилягання пластини до зубної поверхні;
 • Часу для виготовлення вінірів, їх примірки й остаточної підгонки потрібно більше – у більшості випадків 2 візити з 10-денною перервою між ними, під час якої мікропротези виготовляються в лабораторії.
 • Висока ціна вінірів. Однак вона пояснюється такою ж високою якістю мікропротеза.

Служать вініри в середньому біля 20 років. Їх встановлення не впливає на якість життя. Можна їсти без побоювань, чистити зуби, посміхатися, як і раніше. А розкусувати горіхи, розгризати кістки, колупати металевими предметами не рекомендується і здоровими зубами.

Вініри з діоксиду цирконію

Мікропротези міцні завдяки діоксидцирконієвій основі, вкритій керамічним складом. Виготовлення потребує уважності та дотримання технології, інакше є ризик зіпсувати кераміку.

Зовні діоксидцирконієві накладки схожі з природними зубами, довго служать, однак їхня ціна вища, ніж керамічних вінірів. А для виготовлення необхідна лабораторія з особливим стоматологічним обладнанням.

Люмініри

Люмініри набагато тонші, ніж вініри – 0,2 мм. Однак за міцністю аналогічні останнім.

Для встановлення люмінірів не потрібно обточувати зуб навіть по мінімуму. На поверхні зуба вони тримаються з допомогою складу, який не руйнується від води, їжі, напоїв, зубної пасти, медикаментів і слини. Структура стійко витримує кольорові пігменти, чищення зубів, механічну дію.

Люмініри також дозволяють приховати дефекти й зробити посмішку розкішною. Термін служби також орієнтовно становить 20 років.

Ми не переконуємо клієнтів віддати перевагу тому чи іншому виду вінірів. Ми враховуємо побажання пацієнтів і рекомендуємо винятково, виходячи з клінічних особливостей.

Як встановлюють вініри в стоматологічній клініці Євродент

Знадобиться два прийоми у спеціаліста естетичної стоматології, щоб зробити зубки білими, рівними та красивими.

Перший сеанс ознайомчий. Стоматолог визначає тип вініра, при необхідності лікує пошкоджений зуб, обробляє його, полірує. Далі знімає зліпок зуба, на який буде встановлений вінір, і ставить тимчасову пломбу на той період, поки мікропротез будет виготовлятися.

Другий сеанс основний. Стоматолог перевіряє прилягання вінірів до поверхні зуба і, якщо все ідеально, встановлює їх.

У рідкісних випадках знадобиться корекція, у цьому випадку лікар призначить пацієнтові ще одну зустріч.

Після закінчення наші лікарі наполегливо рекомендують регулярно приходити на прийом, аби переконатися, що вініри стоять на місці, не зсунулись і не відшарувались.

Чому потрібно записатися до нас

Конкуренція на ринку надання стоматологічних послуг велика. Клієнти, один раз побувавши на прийомі у стоматолога нашої клініки, знову повертаються до нас, якщо є необхідність, на профілактичний огляд або професійне чищення зубів чи рекомендують нас друзям та знайомим.

Ми пропонуємо комплексні стоматологічні послуги. Це і огляд, і лікування у стоматолога-терапевта, пародонтолога, ортодонта, стоматолога-хірурга та інших спеціалістів.

Колектив стоматологічної клініки Євродент – спеціалісти екстра-класу. Лікарі усміхнені, доброзичливі й самі є рекламою своїх послуг – у кожного без винятку ідеальний стан зубів та ротової порожнини.

Лікування, його доцільність обговорюється на кожному етапі. Наші стоматологи готові приділити кожному пацієнтові стільки часу, скільки потребує ситуація, у тому числі подолання боязні стоматологічного кабінету. До нас приходять дорослі, до нас приводять дітей. Ми готові запропонувати як бюджетне лікування на високому рівні, так і ексклюзивні послуги.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Вартість вінірів

Процедура Цsна
Вінір композитний 3500 грн
Вінір керамічний от 6825 грн
Записатися на прийом

Надішліть заявку і ми зв'яжемось з вами
протягом 30 хвилин

Київ, Крутий спуск, 6/2
подивитись на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
Нд - вихідний

Запишіться на прийом зараз і
отримайте 5% знижку
на терапевтичне лікування

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

Вкажіть, будь ласка, свій номер в такому форматі:
+38 050 123 45 67

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

(*)
Введен перезагрузите страницу и попробуйте ещё раз!

Ми знаходимося в центрі Києва

Київ, Крутий спуск, 6/2
(Бессарабська площа)

2018 @ eurodent.ua