Київ, Крутий спуск, 6/2
Подивитися на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
ВС - вихідний

Протезування зубів – це відновлення форми зруйнованого зуба, а також заміщення втрачених зубів. Процедура відновлення жувальної функції за допомогою зубних протезів іноді є єдиною можливою, коли звичайна реставрація зубів неможлива. А хочеться, щоб посмішка була знову сліпучою, в повсякденному житті не відчувався дискомфорт. Більше того, зубні протези не дають зіпсуватися сусіднім зубам, змінити прикус, що трапляється, якщо до стоматолога не звернутися вчасно.

Показання до протезування зубів

Протезування здатне впоратися з практично будь-якими стоматологічними проблемами. Найголовніше показання до цієї процедури – відсутність одного або декількох зубів в зубному ряду. Якщо ж перераховувати випадки, в яких воно прямо показано, більш предметно, то вони такі.

 • Часткове або повне руйнування зуба.
 • Пошкоджена емаль.
 • З'явилися дефекти: тріщини, сколи.
 • Викривлений зубний ряд.
 • Запущена форма карієсу, коли звичайними пломбами вже не врятувати ситуацію.
 • Щілина між сусідніми зубами.
 • Відсутність одного чи декількох зубів.
 • Повна відсутність зубів на одній або обох щелепах.
 • Стирання зубів.

Особливих протипоказань протезування не має. А ті, що є, можна назвати відносними. Після індивідуальної консультації лікарі клініки «Євродент» підберуть матеріали і методи протезування саме для вас.

Переваги зубного протезування

Встановлення зубних протезів – швидший, у порівнянні з імплантацією, метод відновлення жувальних, вербальних і естетичних функцій. Але цим переваги методу не обмежуються.

 • У найкоротші терміни можна забути про проблеми з зубами. Терміни виготовлення зубних протезів різні. Це залежить від складності роботи. Зазвичай процес триває один-два тижні.
 • Вартість протезування зубів нижче імплантації. У клініці «Євродент» пристойний вибір матеріалів для виготовлення протезів. Ми підберемо той з них, який буде влаштовувати як за якістю, так і за ціною.
 • Можна виконати як відновлення одного зуба, так і повне протезування зубів.
 • Універсальність. Цей спосіб підходить абсолютній більшості пацієнтів через відсутність значущих протипоказань.
 • Гіпоалергенність. Асортимент протезних матеріалів дозволяє вибрати той, який не викличе алергічної реакції.
 • Відсутність гальванічного синдрому – появи металевого присмаку в роті через некоректне поєднання різних типів металу.

Тож не варто відкладати – це недорога можливість зробити посмішку красивою.

Види протезування

У стоматології «Євродент» лікарі встановлюють декілька видів конструкцій.

 • Незнімні протези.
 • Знімні протези.

Незнімні протези фіксуються на зубах. Найбільш поширеними є коронки, вініри (тонкі пластини на передні зуби), вкладки. А кілька коронок, що заміщають відсутній зуб і з'єднані в одну конструкцію, називаються мостовидним протезом. Більш докладно про вініри і вкладки ви можете ознайомитися тут (посилання).

Трапляється, що незнімну конструкцію встановити неможливо. Тоді вдаються до знімних протезів. Багатьом знайомі бюгельні протези, які є різновидом знімного протезування. Їх встановлюють, коли жувальні зуби, у тому числі й зуби мудрості, відсутні.

Але якщо порівнювати за ступенем зручності знімні та незнімні протези, пальма першості однозначно у коронок, вінірів та інших типів незнімних конструкцій. Адже до знімних протезів потрібно ще звикнути.

Матеріали, які використовуємо

У стоматологічній клініці «Євродент» ортопед підбере матеріал, який не викличе алергічної реакції, відторгнення, буде задовольняти клієнта за якісними характеристиками і вартості.

Незнімні протези можуть виконуватися з металокераміки або з безметалевої кераміки, тобто бути суцільнокерамічними. Металокерамічна коронка вже знайома і звична як стоматологам, так і пацієнтам. Безметалева кераміка - новіший для України матеріал. За характеристиками (відтінку, ступеня прозорості, твердості) він схожий із зубною емаллю, тому й більш естетичний. До того ж біоінертний, з ним виключена гальванічна і алергічна реакція.

Ці ж якості має і оксид цирконію, з якого також виготовляються коронки і вкладки. Це один з найсучасніших матеріалів на сьогоднішній день.

Як проходить протезування в Євродент

Виготовлення знімного або незнімного протеза, його встановлення відрізняються в якихось нюансах, але загальний хід процедури схожий.

 • Під час першого прийому стоматолог клініки «Євродент» розповість про способи протезування, придатних для певного випадку.
 • При необхідності попередньо проводиться лікування зубів: чищення та лікування каналів, карієсу, усунення зубного каменю.
 • Далі зуби готуються до протезування: робиться знімок зуба, проводиться його обточування або препарування, зміцнення штифтами.
 • Знімається зліпок з верхньої та нижньої щелепи.
 • Оброблені зуби для забезпечення цілісності та краси прикриваються тимчасовими коронками.
 • Зліпки, пояснення передаються в лабораторію, яка виготовляє протези.
 • Виготовляються протези з урахуванням побажань пацієнта щодо кольору, прозорості, форми зубів.

При необхідності на проміжній стадії проводиться примірка зубних протезів. Вносяться корективи.

І, нарешті, протез встановлюється в ротовій порожнині. Через деякий час бажано прийти на контрольний огляд. Лікар повинен переконатися, що протез виконує свої функції і не створює незручностей клієнту.

Ви можете самостійно підрахувати вартість протезування. Остаточну суму скаже фахівець після ретельного огляду та визначення виду протезування.

Ми хочемо, щоб наші пацієнти відкрито посміхалися. І протезування - спосіб, який допоможе зробити вашу посмішку бездоганною. А лікарі клініки «Євродент», що надає свої послуги на ринку України понад 20 років, із задоволенням допоможуть вам у цьому.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.00 [2 Votes]

Вартість протезування зубів

Процедура Ціна
Коронка металокерамічна 7530грн
Коронка металокерамічна на імплантат 9300грн
Коронка безметалева / Cercon 11500 грн
Коронка Cercon на імплантат 14470 грн
Вініри 15625грн
Записатися на прийом

Надішліть заявку і ми зв'яжемось з вами
протягом 30 хвилин

Київ, Крутий спуск, 6/2
подивитись на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
Нд - вихідний

Запишіться на прийом зараз і
отримайте 5% знижку
на терапевтичне лікування

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

Вкажіть, будь ласка, свій номер в такому форматі:
+38 050 123 45 67

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

(*)
Введен перезагрузите страницу и попробуйте ещё раз!

Ми знаходимося в центрі Києва

Київ, Крутий спуск, 6/2
(Бессарабська площа)

2018 @ eurodent.ua