Київ, Крутий спуск, 6/2
Подивитися на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
ВС - вихідний

Красива посмішка грає на руку становленню іміджу. Його можуть зіпсувати криві зуби, а підняти - виправлення прикусу. Нерівні зуби – це не вирок. Це дзвіночок, що потрібно звернутися в стоматологічну клініку Євродент, яка запропонує обслуговування за вищим розрядом за розумну вартість.

Прикус - це положення зубів в ряду при закритих щелепах. При правильному прикусі зубний ряд рівний і красивий, мова без дефектів дикції. Це анатомічно ідеальне розташування зубів, тобто ортогнатичний прикус. Але зустрічається він украй рідко. А неправильний прикус зустрічається у 75-80% людей, причому як у дітей, так і в дорослих.

виправлення прикусу зубів

  • Верхня або нижня щелепа видається вперед.
  • Зуби, що називається, «віялом».
  • Зуби не утворюють рівний зубний ряд.
  • Проміжки між зубами великі.
  • Скупченість зубів.

Причиною може бути спадковість, аномалії, закладені ще в процесі виношування дитини. Можуть бути придбані причини: смоктання пальця або соски, викривлення зуба під час прорізування, неправильний ріст постійного зуба на місці молочного, травми, захворювання тощо.

До неправильного прикусу не можна ставитися легковажно. Через некоректне навантаження стирається емаль, з'являються відколи, тріщини, гіперчутливість, нерідко пацієнти скаржаться на те, що кусають щоку або губу. Трапляється, що через порушення висоти прикусу обличчя стає асиметричним. Це серйозно, і потрібна консультація ортодонта.

Помилково вважати, що займатися прикусом треба, коли зуби зміняться на постійні. У ранньому віці закладається зубний ряд. Тому чим раніше ортодонт займеться вирівнюванням зубів, тим ефективнішим і швидкодіючим виявиться метод і результат.

Методи виправлення прикусу

Естетична стоматологія Євродент пропонує інноваційні методи ортодонтичного лікування прикусу – за допомогою знімних конструкцій, брекетів різних типів і форм і невидимих оку елайнерів.

виправлення прикусу в Києві ціни

Який метод буде ефективним, вирішить лікар клініки після огляду зубного ряду і порожнини рота.

  • Знімні пластинки і трейнери. Використовуються в дитячій ортодонтії.
  • Капа – знімна пластинка, схожа на установки для місцевого відбілювання. Надівається на зуби. Вона тонка і майже непомітна. За допомогою кап виправляється невеликий дефект прикусу.
  • Елайнери – варіант виправлення прикусу без брекетів. Схожі за дією з капою. Але більш технологічні.
  • Брекети – незнімна апаратура. Різновидів брекет-систем багато. Це і звичайні, і композитні, і дизайнерські. Якщо врахувати, що в середньому їх потрібно носити рік-півтора, можна поставити красиву систему. Металеві брекети використовуються вкрай рідко. Інноваційний продукт, пропонований в клініці Євродент, – сапфірові брекети. Вони прозорі, а з використанням ортодонтичної дуги в тон емалі замки стають практично невидимими.
  • Брекет-системи лінгвальні, що встановлюються з внутрішньої сторони зубів.

Виправлення прикусу зубів можливе у будь-якому віці. Воно може бути застосоване і до молочних зубів, і до постійних.

Проведення процедури в Євродент

Робота починається з консультації. Ви вибираєте систему - видиму, невидиму, зовнішню, лінгвальну.

Правильність встановлення брекетів залежить від діагностики. Важливо зробити зліпок зуба, до якого буде примірятися система. У стоматологічній лабораторії клініки Євродент зліпки виготовляються на підставі оглядового знімка, томографії та пояснень ортодонта.

Лікар призначає дату встановлення брекетів. Кожен замок кріпиться до зуба спеціальним гелем. Фіксація герметична, потрапляння їжі та води під замок виключене. Через замки простягається дуга (дріт) і фіксується всередині них.

Далі лікар розпише, коли приходити (зазвичай раз на місяць) для коригування напруги системи, розповість про особливості гігієни ротової порожнини.

Через рік-два брекети знімаються.

Важливо! Під час носіння брекетів слід їсти м'яку їжу. Сирі фрукти, овочі не відкушувати, а відрізати ножем невеликий шматочок і відправляти його в рот. Заборона вводиться на насіння, горіхи, сухарі, перекушування ниток і дротів. В іншому випадку система може вийти з ладу.

Виправлення неправильного прикусу змінює життя. Посмішка стає більш відкритою і красивою, пацієнти (навіть маленькі) – більш впевненими. Зуби можуть рухатися. І ми це доведемо.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Вартість виправлення прикусу

Процедура Цена
Знімні пластинкові апарати від 5760грн
Незнімні пластинкові апарати від 4130 грн
Позаротові апарати (лицьова маска та ін.) від 2885 грн
Функціональні апарати (трейнер, активатор, еластоелайнер, шина та ін.) від 3325 грн
Елайнери (Set-up, Essix, Ortho-snap, Invisalign і ін.) New!!! від 3405 грн
Брекет-система металева 19875 грн
Брекет-система керамічна 23125 грн
Брекет-система сапфірова 30250 грн
Брекет-система лінгвальна 43445 грн
Записатися на прийом

Надішліть заявку і ми зв'яжемось з вами
протягом 30 хвилин

Київ, Крутий спуск, 6/2
подивитись на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
Нд - вихідний

Запишіться на прийом зараз і
отримайте 5% знижку
на терапевтичне лікування

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

Вкажіть, будь ласка, свій номер в такому форматі:
+38 050 123 45 67

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

(*)
Введен перезагрузите страницу и попробуйте ещё раз!

Ми знаходимося в центрі Києва

Київ, Крутий спуск, 6/2
(Бессарабська площа)

2018 @ eurodent.ua