Київ, Крутий спуск, 6/2
Подивитися на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
ВС - вихідний

Синус-ліфтинг (кісткова пластика) – це збільшення обсягу кісткової тканини альвеолярного відростка верхньої щелепи до товщини, необхідної для встановлення зубного імплантату.

Вся справа в тому, що, з огляду на низку факторів (анатомічних або при тривалій відсутності зуба), товщина кісткової тканини верхньої щелепи може зменшуватися. При цьому розмістити імплантат стає неможливим і потрібне відновлення об'єму кісткової тканини. Іншими словами, синус-ліфтинг показаний всім, хто потребує встановлення імплантату на верхній щелепі в ділянці гайморової пазухи, а кісткова тканина для цього занадто тонка.

У таких випадках застосовують дві основні методики синус-ліфтингу:

Закритий синус-ліфтинг

Закритий синус-ліфтинг є більш щадним втручанням: слизова дна пазухи переміщається через ложе імплантата за допомогою остеотома або хірургічної фрези. Далі утворену порожнину заповнюють остеопластичним матеріалом.


Відкритий синус-ліфтинг

При відкритому синус-ліфтингу заповнення порожнини відбувається через невелике «вікно», пророблене у бічній стінці пазухи.


При синус-ліфтингу та інших кістково-пластичних операціях у нашій клініці використовується як штучний кістковий матеріал, так і кістковий матеріал пацієнта. А для якнайшвидшого загоєння і відновлення після операції ми використовуємо A-PRF технологію.

При операції імплантації наші хірурги застосовують різні системи імплантатів найкращих світових виробників, але перевага віддається імплантатам фірми “BICON”. При застосуванні системи "BICON", завдяки своєму дизайну і запатентованій технології імплантації, у переважній більшості випадків відпадає необхідність у проведенні синус-ліфтингу та інших операціях з кісткової пластики.

Але, якщо обсяг кісткової тканини занадто малий і синус-ліфтинг необхідний, то, незважаючи на всю серйозність цієї операції, у жодному випадку не варто її боятися. Адже саме вона відкриває перед вами можливості поповнення зубів верхньої щелепи при недостатньому обсязі кісткової тканини і дійсно варта того, щоб на неї зважитися. У нашому медичному центрі вже не один рік найкращі фахівці проводять операції з синус-ліфтингу на основі тільки новітніх, і в той же час, ретельно перевірених технологій. Доказ тому – величезна кількість вдячних пацієнтів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Вартість кісткової пластики

Процедура Ціна
Кісткова пластика матеріалом «Стимул-Осс», Росія 580 грн
Кісткова пластика матеріалом «Біомін», Україна 1390 грн
Кісткова пластика матеріалом «Syntho-Graft», Америка 7525 грн
A-PRF-терапія – прискорене відновлення кісткових дефектів за допомогою біоматеріалу з власної крові (1 пробірка) New!!! 1080 грн
Записатися на прийом

Надішліть заявку і ми зв'яжемось з вами
протягом 30 хвилин

Київ, Крутий спуск, 6/2
подивитись на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
Нд - вихідний

Запишіться на прийом зараз і
отримайте 5% знижку
на терапевтичне лікування

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

Вкажіть, будь ласка, свій номер в такому форматі:
+38 050 123 45 67

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

(*)
Введен перезагрузите страницу и попробуйте ещё раз!

Ми знаходимося в центрі Києва

Київ, Крутий спуск, 6/2
(Бессарабська площа)

2018 @ eurodent.ua