Київ, Крутий спуск, 6/2
Подивитися на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
ВС - вихідний

Стоматологічний мікроскоп відкриває нові величезні можливості в лікуванні зубів. Яскраве фокусне світло та багаторазове збільшення забезпечують безперервний контроль у процесі лікування, що гарантує відмінний результат.

Перш за все, використання мікроскопа в лікуванні дає можливість пацієнтові отримати прогнозоване і максимально ефективне лікування!

Сфери застосування мікроскопа в стоматології

1. Для діагностики порожнини рота

Бувають такі клінічні ситуації, коли болить зовні здоровий зуб. Рентгенологічного обстеження в таких випадках може бути недостатньо. Існують «підводні камені» - вертикальні тріщини, перфорації, кальцифікати та ін. Мікроскоп - серйозний помічник у діагностиці даних проблем. Правильний діагноз - ефективне лікування зубів під мікроскопом.

2. Для пошуку основних, додаткових і кальцифікованих каналів

За допомогою мікроскопа лікар може знайти «невидимі», такі, що важко виявити, додаткові, вигнуті кореневі канали, визначити їх прохідність, наявність в них сторонніх предметів та інші індивідуальні особливості зубів. Виявлення та лікування додаткових каналів є найважливішою складовою частиною загального успіху лікування.

3. Для переліковування зубів (вторинна ендодонтія)

Дуже часто з різних причин неякісно раніше заліковані кореневі канали можуть призвести до запалення і навіть видалення зуба. Прогнозований позитивний результат переліковування можливий тільки при використанні мікроскопа. З його допомогою визначається хід каналу, враховуються його вже змінені вигини, дуже ретельно очищаються і дезінфікуються інфіковані стінки кореневого каналу. І потім канали герметично заповнюються розігрітою рідкою гутаперчею. Процедура виконується тільки під контролем мікроскопа. При цьому максимально зберігаються здорові тканини кореня зуба і виключається можливість перфорації. За допомогою мікроскопа ми можемо перелікувати зуб навіть крізь металокерамічну коронку, і тим самим при необхідності зберегти дорогу ортопедичну конструкцію.

4. Для видалення раніше зламаних інструментів, штифтів

Часто необхідне повторне лікування зуба неможливе через обламану частину інструменту, залишену в процесі попереднього лікування. У необробленої частини каналу живуть бактерії, продукти життєдіяльності яких призводять до запалень. Витягти інструмент за допомогою мікроскопа можливо практично на 99%.

5. Для закриття перфорацій і резорбцій

Мікроскоп необхідний для виявлення і виправлення наявних змін у тканинах зуба, що виникли після лікування. Перфорацію всередині каналу можна адекватно закрити з використанням революційного матеріалу МТА. Він має унікальну біосумісність, є гідрофільним і здатен стимулювати процес загоєння і остеогенез. Точкове нанесення його на перфорацію або резорбцію технічно складно навіть під мікроскопом, а наосліп абсолютно неможливо. Правильно закриті перфорації відновлюють функції зуба на довгі роки.

6. Для лікування зубів з несформованими коренями

Зуби у дітей та підлітків найчастіше мають не до кінця сформовані корені. Це серйозно ускладнює процес лікування. При лікуванні таких зубів матеріал всередині каналу розсмоктується, що призводить до ураження зуба і подальшого видалення. Штучне закриття верхівки зуба, а також стимулювання освіти верхівки кореня зуба також можливо провести тільки за допомогою мікроскопа.

7. Для діагностики карієсу

Наша клініка приділяє велику увагу превентивній стоматології. Ми всі знаємо, що профілактика – це значний внесок в наше здоров'я. Концепція превентивного лікування складається з трьох основних принципів:

  • Попереджай хворобу.
  • Захворів - запобігай ускладненням.
  • Після одужання не допусти повторного захворювання.

Дуже важливо вчасно виявити приховане ураження зуба, щоб не дати йому зруйнуватися.

Прицільні знімки зубів + Мікроскоп – запорука успішної діагностики початкового карієсу.

Ми перерахували тільки невелику частину можливостей, які з'явилися у нас з приходом нової ери мікроскопа.

Користуйтеся інноваційними технологіями – і ваші зуби будуть довго служити вам!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 [1 Vote]
Записатися на прийом

Надішліть заявку і ми зв'яжемось з вами
протягом 30 хвилин

Київ, Крутий спуск, 6/2
подивитись на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
Нд - вихідний

Запишіться на прийом зараз і
отримайте 5% знижку
на терапевтичне лікування

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

Вкажіть, будь ласка, свій номер в такому форматі:
+38 050 123 45 67

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

(*)
Введен перезагрузите страницу и попробуйте ещё раз!

Ми знаходимося в центрі Києва

Київ, Крутий спуск, 6/2
(Бессарабська площа)

2018 @ eurodent.ua