Київ, Крутий спуск, 6/2
Подивитися на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
ВС - вихідний

Потрібно чистити зуби вранці та ввечері. Цю фразу знає кожен. Але чому ж професійне чищення зубів таке актуальне? Справа в тому, що якість води, спосіб життя, згубні звички впливають на стан зубів. І навіть найретельніша гігієна ротової порожнини, використання обполіскувачів та флосів не дає бажаного результату.

Професійне чищення зубів у стоматолога являє собою гігієнічну процедуру. Вона включає видалення зубного нальоту (як пігментного, так і мікробного), зубного каменю, очищення поверхні зуба від мікробів, мікроорганізмів. На жаль, професійне чищення не утотожнюють з поняттям гігієни рота. А дарма.

Чому ж ми так наполягаємо на проведенні чистки в клініці кожні півроку? Наліт на зубах – це не просто неестетично. Він містить мільярди шкідливих бактерій. Дуже швидко м'які відкладення тверднуть і перетворюються на зубний камінь. А він є причиною багатьох стоматологічних проблем – від неприємного запаху й пародонтозу до втрати зуба.

У домашніх умовах повністю позбутися нальоту, а тим більше каменю, неможливо. Камінь не видаляється зубною щіткою та флосом. А хімічна дія на нього шкодить емалі. У клінічних умовах стоматолог підбере щадний, але ефективний спосіб, який можна застосовувати для конкретного випадку.

Стоматологічне чищення зубів: види

У кабінеті естетичної стоматології клініки Євродент лікар вдається до одного з кількох видів чищення. Розповімо про три, найбільш затребувані способи.

Механічне чищення

Стоматологічний інструмент або обладнання використовується для видалення зубних каменів дуже щільних, великого розміру або тих, що знаходяться у важкодоступних місцях.

Перевага методу: видаляються великі камені, немає температурного впливу на емаль. Після процедури поверхня зуба полірується, щоб зменшити утворення відкладень в майбутньому. При використанні обладнання індивідуально підбирається наконечник і амплітуда його коливань.

Ультразвукове чищення зубів

Безболісна й ефективна методика ультразвукового гігієнічного чищення зубів дозволяє видалити відкладення і з видимої частини зуба, і в пародонтальних кишенях. Зняття зубних відкладень відбувається за допомогою апарата Vector. Його використовують в пародонтології, естетичній стоматології, при протезуванні. Тривалість – близько години.

Амплітуда коливань підбирається індивідуально. Метод щадний, не порушує слизову порожнини рота, емаль, рідні зуби й імплантати. Вібрації проникають між тканинами зуба і каменем, руйнуючи та видаляючи останній. Особливість у тому, що коливання зачіпають відкладення навіть нижче лінії ясен.

Сучасне ультразвукове чищення зубів у Києві ефективне проти стійкого нальоту. Воне показане курцям, кавоманам, дегустаторам спиртних напоїв (вина, коньяку та ін.). Крім того, є профілактикою появи карієсу і пародонтозу.

Не підійде спосіб діткам, людям з гіперчутливою емаллю, тим, у кого стоять імплантати (при утворенні відкладень біля них).

Чищення Air Flow

При незначних розмірах зубного каменю використовують найбільш щадний метод чищення Air Flow. Апарат подає струмінь з повітря, води і соди (бікарбонату натрію). Під великим напором суміш знімає зубний наліт, розбиває зубний камінь, і він відскакує від поверхні зуба. Тривалість – до півгодини.

Ефективність процедури висока, вона показана курцям, любителям напоїв, що забарвлюють емаль, кави, чаю. Однак метод застосовується при каменях невеликих розмірів.

Цей метод не підходить тим, хто страждає на астму чи бронхіт, хто не переносить цитрусові смак і аромат, вагітним. Також треба вибрати інший спосіб, якщо емаль тонка або чутлива (в цьому випадку попередньо проводять фторування зубів для зміцнення емалі).

Скільки коштує чищення зубів, залежить від обраного методу, розміру зубного каменю і його твердості. Точну вартість назве лікар клініки Євродент після огляду і консультації.

Профілактика зубного каменю і нальоту

М'які та тверді відкладення утворюються навіть при ретельній гігієні зубів. Але, якщо ставитися до неї легковажно, професійна гігієна рота знадобиться частіше, а лікування зубів – швидше. Шкідливі звички, надмірне споживання забарвлюючих напоїв прискорюють утворення відкладень.

Зубний наліт, зубний камінь, провісники багатьох стоматологічних проблем – усього цього можна позбутися тільки після чищення зубів за допомогою стоматологічних інструментів та обладнання. У клініці Євродент чищення зубів від нальоту і каменю популярне серед усіх, хто стежить за собою і кому дорогі стан та краса зубів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 [0 Votes]

Вартість чищення зубів

Процедура Цена
Зняття зубних відкладень ультразвук одна щелепа 370-475 грн
Зняття зубних відкладень ультразвук + Air-Flow одна щелепа 550-725 грн
Флюоризація всіх зубів 90-340 грн
Стерилізація озоном порожнини зуба або кореневого каналу 195-295 грн
Лікування озоном герпетичних висипань, стоматиту, афт 190 грн
Лазерна терапія знеболювальна 265 грн
Записатися на прийом

Надішліть заявку і ми зв'яжемось з вами
протягом 30 хвилин

Київ, Крутий спуск, 6/2
подивитись на карті
+38 (044) 235-55-00
+38 (095) 288-86-77
Пн-Сб: 9:00-20:00
Нд - вихідний

Запишіться на прийом зараз і
отримайте 5% знижку
на терапевтичне лікування

Ваше ім'я(*)
Будь ласка, вкажіть ім'я

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

Вкажіть, будь ласка, свій номер в такому форматі:
+38 050 123 45 67

Телефон(*)
Будь ласка, вкажіть телефон

(*)
Введен перезагрузите страницу и попробуйте ещё раз!

Ми знаходимося в центрі Києва

Київ, Крутий спуск, 6/2
(Бессарабська площа)

2018 @ eurodent.ua